Stiprūs viešojo kalbėjimo įgūdžiai atveria nepaprastai daug galimybių. Jei tu gali įtikinti ir įkvėpti kitus, tau paprasta užmegzti sėkmingą ryšį su klientu, pristatyti savo idėjas ir pasiūlymus kolegoms, sudominti auditoriją savo įmonės veikla ar įkvėpti komandą siekti bendro tikslo. Visa tai yra neįtikėtinai didelė galia, kuri sustiprina, suteikia pasitikėjimo savimi ir įgalina pasiekti kur kas daugiau.

Kiekvienas iš mūsų galime išmokti taip kalbėti: įdomiai, įtaigiai ir įkvepiančiai. Marijos Mikalauskienės viešojo kalbėjimo mokymai labai greitai sustiprina visus šiuos gebėjimus.

Kuo ypatingi Marijos mokymai?

Marija yra vienos garsiausių pasaulyje, “Own the Room”, viešojo kalbėjimo organizacijų trenerė. Jos mokymai išsiskiria JAV verslo kultūrai būdingu aktyvumu, humoro integravimu ir transformuojančiomis metodikomis. Dirbdama su aukščiausio lygio treneriais ir pasaulinėmis kompanijomis, tokiomis kaip LinkedIn, Facebook, BMW, Adidas ir kt. Marija sukūrė išskirtinę mokymų kokybę.

Jau daugiau nei 7 metus Marija dirba ne tik su aukščiausio lygio Lietuvos motyvaciniais pranešėjais, verslininkais, politikais, aktoriais ir pranešėjais, bet ir su didžiausių pasaulyje organizacijų vadovais (LinkedIn, Facebook, Adidas ir kt.). Ji taip pat konsultuoja TEDx pranešėjus ir padeda rengti išskirtinius pranešimus. Mokymų metu kiekvienas dalyvis gauna asmeninį grįžtamąjį ryšį, kuris leidžia vos per vieną dieną atrasti savo autentišką kalbėjimo stilių, savo stiprybes ir pasitikėjimą savimi.

Jau po vienos dienos mokymų dalyviai gebės:

  • Sudominti ir įtraukti bet kokią auditoriją;
  • Sudėtingas idėjas pateikti paprastai, aiškiai ir įdomiai;
  • Sustiprinti savo įtaigą balso ir kūno kalbos pagalba;
  • Kurti trumpas, įtraukiančias ir įkvepiančias istorijas;
  • Pasitelkti scenos baimę, kad ji sustiprintų pranešėją.

Mokymų metu kiekvienas dalyvis filmuojamas bent penkis kartus. Tokia intensyvi ir savirefleksija paremta metodika leidžia kiekvienam dalyviui įsitikinti, kad tinkamai taikomi nauji įgūdžiai atskleidžia jų unikalią asmenybę ir įgimtą įtaigos potencialą. Todėl jau po vienos dienos mokymų dalyviai aiškiai įsisąmonina viešojo kalbėjimo technikų naudą ir jas taiko realiame gyvenime.

Dalyviai išmoksta prašyti, priimti ir atsižvelgti į gautą grįžtamąjį ryšį, todėl jie turi įrankius tobulėti nuolat, net ir pasibaigus mokymams.

Viena dažniausių padėkų, kurių po mokymų sulaukia Marija: padėka už mokymų metu sustiprėjusią komandą. Užsiėmimų metu dalyviai nuolat dirba porose ir skirtingų dydžių grupelėse, dalinasi asmeninėmis istorijomis ir vieni kitus augina pozityviu, konstruktyviu grįžtamuoju ryšiu. Tai labai sustiprina komandą ir sukuria glaudžius tarpusavio pasitikėjimo ryšius.

Niekada nekopijuok kitų pranešėjų stiliaus. Mokykis, kad vis geriau ir geriau atsiskleistum savo asmenybę, savo unikalumą ir save patį.

Marija Mikalauskienė

Reikia daugiau informacijos? Susisiekite.

Atsiliepimai

Ištrauka iš mokymų (angl. k.)

KALBĖK UŽTIKRINTAI - 4 nemokamos video pamokos
Žiūrėk video
Prisijunk prie 3000 studentų!
close-image