Nerijus Murauskas

Misija: Padėti žmonėms kalbėti efektyviau, įdomiau, įtaigiau.


Apie Nerijų

Man dažnai tekdavo kalbėti viešai. Bet nenorėjau būti eilinis nuobodus pranešėjas.
Todėl pradėjau kopijuoti patinkančius pranešėjus. Ilgainiui vis mažiau pasitikėdavau savimi, nes kopijuojant kitus prarasdavau savo stilių. Ir pirmą kartą sudalyvavęs viešojo kalbėjimo mokymuose gavau konkrečius įrankius, kaip galiu tobulinti savo pranešimus ir išlikti autentišku. Nuo tada kas dieną tobulinau įgūdžius, kol tapau stipriu pranešėju. Jau daugiau nei tris metus padedu kitiems mėgautis kalbant viešai bei tapti stipriais pranešėjais.

Kompetencijos sritys

  • Įtaigaus turinio principai
  • Istorijų kūrimas ir pasakojimas
  • Kūno kalba
  • Balso valdymas

Istorija

2015
Pradėjau mokytis viešojo kalbėjimo ir reguliariai vesti mokymus partneriams.

2016 
Daug konsultavausi, daug mokiausi ir bent kelis kartus per savaitę kalbėdavau viešai. Paauginęs kompetencijų bagažą, pradėjau vesti viešus mokymus ir seminarus. Pradėjau profesionalaus pranešėjo karjerą.

2017 iki dabar
Po daugybės mokymams ir praktikoms skirtų valandų pradėjau dalintis su žmonėmis, kaip tapti geresniais pranešėjais. Nuo tuomet, kartu su Marija Mikalauskiene, vedame viešojo kalbėjimo mokymus.

2019
Konferencijoje „Get Inspired 2019” prieš daugiau nei 500 žmonių kalbėjau „Kaip įveikti auditorijos baimę?”. Dalinausi, iš kur kyla baimė kalbant viešai, kaip ją suvaldyti, bei paversti savo jėga.


 Svarbiausia dalis

Aš esu ekstremalių dalykų fanas. Man patinka greitis, slidinėjimas, sportiniai automobiliai, skraidyti pasikinkius savo Mustangą, nuolat išbandyti naujus dalykus, sportuoti, Krav Maga, važinėti riedučiais ir dviračiu, tobulėjimo jausmas, mokymasis, dalinimasis žiniomis.
Mėgstu visada būti veiksme. Atsikvėpti kartą į savaitę. Ir vėl iš naujo.

KALBĖK UŽTIKRINTAI - 4 nemokamos video pamokos
Žiūrėk video
Prisijunk prie 3000 studentų!
close-image