Marija Mikalauskienė

Misija: Įkvėpti žmones atsiskleisti. Tam pasitelkiu viešojo kalbėjimo ir baimės įveikimo mokymus.


Apie Mariją

Jau daugiau nei 7 metus padedu žmonėms dalintis idėjomis. Tikiu, kad galingiausias viešojo kalbėjimo įrankis yra atsiskleidusi pranešėjo asmenybė. Todėl niekuomet nemokau „atrodyti teisingai“, bet padedu atpažinti ir atskleisti savo autentišką stilių.

Kalbėti efektyviai, įtaigiai ir įkvepiančiai jau padėjau daugeliui garsių Lietuvos verslininkų, politikų ir didžiųjų kompanijų kolektyvų. Taip pat, kartu su viena garsiausių pasaulyje viešojo kalbėjimo mokyklų pasaulyje, „Own the Room“ (kurios mokymus baigė Facebook vadovė S. Sandberg; Wikipedia įkūrėjas J. Wales; LinkedIn įkūrėjas Reid Hoffman ir kt.), keliauju po pasaulį ir bendravimo bei lyderystės paslapčių mokau gerai mums visiems pažįstamas organizacijas, tokias kaip Facebook, LinkedIn, BMW, Siemens, Adidas ir kt.


Kompetencijos sritys

  • Įkvepianti retorika
  • Įtaigaus turinio principai
  • Istorijų kūrimas ir pasakojimas
  • Kūno kalba
  • Balso valdymas
  • Efektyvus skaidrių dizainas
  • Baimės įveikimas

Istorija

1999 – 2004
Nuo mažens mėgau sceną. Paauglystėje pradėjau profesionaliai skaityti poeziją. Tai kėlė begalinį džiaugsmą. Taip pat pradėjo labai stipriai vystyti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

2010
Karjerą pradėjau visiškai netikėtai. Vieną kartą padėjau draugui parengti svarbų pranešimą konferencijoje, Londone. Jo tuometinis darbdavys iš karto pastebėjo didžiulį skirtumą. Sužinojęs, kad aš prisidėjau, po dviejų mėnesių pakvietė apmokyti visą jo tarptautinę IT specialistų kompaniją, Las Vegase.

2010-2017
Aktyvi viešojo kalbėjimo mokymų ir konsultavimo veikla prasidėjo iš karto. Jau po pirmųjų mokymų Las Vegase asmeniškai konsultuotis kreipėsi pats organizacijos vadovas taip pat kompanijos rinkodaros vadovas. Taip pradėjau individualią veiklą.

2016-2017
Po daugelio interviu, video užduočių ir rašto darbų tapau vienos pasaulyje garsiausių viešojo kalbėjimo mokymus rengiančių organizacijų, „Own the Room“ trenere. Tuomet mano klientų ratas neįtikėtinai sparčiai išsiplėtė. Šiuo metu dirbu su tokiomis kompanijomis kaip LinkedIn, Siemens, BWM, Adidas ir kt. Taip pat konsultuoju jų vadovus ir kolektyvą. Įspūdingi metai!


 Svarbiausia dalis

Jau daugiau nei 8 metus aktyviai domiuosi psichologija, sveiku gyvenimo būdu ir meditacija. Mėgstu knygas, giluminį nardymą ir vienatvę. Norėdama atitrūkti nuo kasdienos, šią vasarą viena nuėjau 850 km, šiauriniu Kamino Santiago keliu. Turiu nuostabų vyrą, Aurimą, su kuriuo kartu esame dar nuo 13 metų. Mano sūnus Elijas – nuostabus vaikis – kuris, kaip pats sako, „Dievina knygas“.

KALBĖK UŽTIKRINTAI - 4 nemokamos video pamokos
Žiūrėk video
Prisijunk prie 3000 studentų!
close-image